Aktualności

 
15 września 2012

Zakończenie lata z wędką


W sobotę, 15 września Zalew Miejski "Mitręga" w Łazach po raz kolejny zapełnił się miłośnikami wędkarstwa. Zawody wędkarskie, których stawką był Puchar Przewodniczącego Rady Miejskiej w Łazach zorganizowano przy wsparciu finansowemu Rathdowney Polska. Swoich szans na zdobycie trofeum próbowało 40 wędkarzy.


   


Pogoda sprzyjała zapałowi i determinacji wędkarzy, które były godne podziwu. Zawody trwały trzy godziny. Co jakiś czas było widać wzmożony entuzjazm wśród zawodników, którzy raz po raz wyciągali z wody coraz to bardziej okazałe ryby.
Po zważeniu złowionych ryb przystąpiono do ogłoszenia wyników i wręczania dyplomów oraz pucharów, których dokonali Przewodniczący Rady Miejskiej- Maciej Kubiczek oraz przedstawiciel firmy Rathdowney Polska -- Bartosz Władimirow. Po ciężkiej i wyrównanej walce, najlepszy w kategorii seniorów okazał się Andrzej Duda z wynikiem 4470 punktów. Drugie miejsce na podium zajął Robert Kisiel -- 3890 punktów, a trzecią lokatę uzyskał Krzysztof Jędryszczak -- 3285 punktów. W kategorii "młodzież" zwyciężył Bednarowicz Patryk -- 3180 punktów. Pozostałe miejsca zajęli: Mateusz Skowron -- 1235 p., Bartosz Kuźma -- 1205 p.
Wszyscy zawodnicy biorący udział w zawodach otrzymali nagrody, które ufundowała m.in. firma Rathdowney Polska.