Aktualności

15 września 2012

Zakończenie lata z wędką

W sobotę, 15 września Zalew Miejski "Mitręga" w Łazach po raz kolejny zapełnił się miłośnikami wędkarstwa. Zawody wędkarskie, kt�rych stawką był Puchar Przewodniczącego Rady Miejskiej w Łazach zorganizowano przy wsparciu finansowemu Rathdowney Polska. Swoich szans na zdobycie trofeum pr�bowało 40 wędkarzy.

Pogoda sprzyjała zapałowi i determinacji wędkarzy, kt�re były godne podziwu. Zawody trwały trzy godziny. Co jakiś czas było widać wzmożony entuzjazm wśr�d zawodnik�w, kt�rzy raz po raz wyciągali z wody coraz to bardziej okazałe ryby.
Po zważeniu złowionych ryb przystąpiono do ogłoszenia wynik�w i wręczania dyplom�w oraz puchar�w, kt�rych dokonali Przewodniczący Rady Miejskiej- Maciej Kubiczek oraz przedstawiciel firmy Rathdowney Polska -- Bartosz Władimirow. Po ciężkiej i wyr�wnanej walce, najlepszy w kategorii senior�w okazał się Andrzej Duda z wynikiem 4470 punkt�w. Drugie miejsce na podium zajął Robert Kisiel -- 3890 punkt�w, a trzecią lokatę uzyskał Krzysztof Jędryszczak -- 3285 punkt�w. W kategorii "młodzież" zwyciężył Bednarowicz Patryk -- 3180 punkt�w. Pozostałe miejsca zajęli: Mateusz Skowron -- 1235 p., Bartosz Kuźma -- 1205 p.
Wszyscy zawodnicy biorący udział w zawodach otrzymali nagrody, kt�re ufundowała m.in. firma Rathdowney Polska.