Aktualności

7 grudnia 2011
Mikołajki to dobry czas -- również dla Rathdowney Polska. Czas dobry, bo daje nam możliwość przynoszenia małych radości społeczności lokalnej, szczególnie jej najmniejszym członkom. Taką okazją były Mikołajki, zorganizowane 6 grudnia w Miejskim Przedszkolu w Łazach, w których Rathdowney Polska Sp. z o.o. gościła i wręczała sponsorowane przez nasza firmę prezenty mikołajkowe.
3 grudnia 2011
W sobotę 3 grudnia Rathdowney Polska Sp. z o.o. po raz kolejny miała możliwość zaangażowania się w życie mieszkańców Łaz -- tym razem, jako jeden z głównych sponsorów, gościliśmy na Mikołajkowym Festynie Rodzinnym zorganizowanym przez Dyrekcję oraz Radę Rodziców i grono pedagogiczne Zespołu Szkół nr 1 w Łazach.
20 listopada 2011
20 listopada 2011 firma Rathdowney Polska, została wyróżniona nagrodą "Kulturalniak 2011" przyznawaną dla firm i osób prywatnych wspierających Miejski Ośrodek Kultury w Łazach. Nagroda ta przyznawana jest corocznie w dowód wdzięczności za wspieranie życia kulturalnego gminy Łazy, w szczególności wydarzeń kulturalnych i artystycznych realizowanych przez Miejski Ośrodek Kultury.