Aktualności

 
20 listopada 2011

Kulturalniak 2011

       
20 listopada 2011 firma Rathdowney Polska, została wyróżniona nagrodą "Kulturalniak 2011" przyznawaną dla firm i osób prywatnych wspierających Miejski Ośrodek Kultury w Łazach. Nagroda ta przyznawana jest corocznie w dowód wdzięczności za wspieranie życia kulturalnego gminy Łazy, w szczególności wydarzeń kulturalnych i artystycznych realizowanych przez Miejski Ośrodek Kultury.

"Kulturalniak 2011" jest istotnym wyróżnieniem firmy Rathdowney Polska. Pokazuje, że przyjęte przez Rathdowney Polska zobowiązanie do działania na rzecz zrównoważonego rozwoju regionu, poprzez wspieranie lokalnych inicjatyw uwzględniających aspiracje mieszkańców, znajduje uznanie lokalnej społeczności.

Rathdowney Polska została podczas wieczoru wyróżniona dwukrotnie - znalazła się także w gronie firm i osób prywatnych, którym w czasie koncertu burmistrz Łaz, Maciej Kaczyński wraz z przewodniczącym Rady Miejskiej, Maciejem Kubiczkiem, złożyli podziękowania za wsparcie organizacji tegorocznych Dożynek w Rokitnie Szlacheckim.

Wydarzenie uświetnił występ solistów Studia Piosenki (Olimpii Karbownik, Nicoli Kolankowskiej, Aleksandry Mogiły i Roberta Palki) oraz koncert Łazowskiej Orkiestry Instrumentalnej pod kierunkiem Jacka Dobrzańskiego.

Zdjęcia udostępnili: Piotr Pieszczyk oraz Jacek Staroń