Media o nas

Echa Łaz nr 237 - 238, listopad - grudzień 2012
Już po raz piąty w Łazach zostały wręczone "Kulturniaki" - nagrody Miejskiego Ośrodka Kultury w Łazach. Koncert galowy odbył się w niedzielę, 18 listopada.
Echa Łaz nr 237 - 238, listopad - grudzień 2012
Zakończył się generalny remony jednej z sal, tzw. "sali telewizyjnej" w budynku Miejskiego Ośrodka Kultury w łazach. Pomieszczenie po remoncie może służyć jako sala konferencyjna, multimedialna, a także jako miejsce do ćwiczeń i prób dla różnych form działalności artystycznej.
Echa Łaz nr 236, październik 2012
Nawet 600 osób skorzysta z pomocy Banku Żywności w Łazach. Pierwsi potrzebujący z miasta Łazy oraz terenu gminy już otrzymali mąkę, sery, kaszę i inne produkty spożywcze.
Oficjalny serwis KP Warta Zawiercie niedziela, 28 października 2012 10:31
Wiele opinii krąży na temat celów jakie postawiono przed zawodnikami Warty Zawiercie. Media spekulują o tym, czy Warta walczy o awans czy też nie. Postanowiliśmy sprawdzić jak jest naprawdę pytając o to zarząd klubu
Echa Łaz nr 235, wrzesień 2012
Zalew Miejski "mitręga" w Łazach po raz kolejny stał się areną walk młodych miłośników wędkarstwa. W przeciągu trzech tygodni KOło PZW nr 34 zorganizowało dwa tunieje, w których można było wygrać interesujące nagrody.
Echa Łaz nr 235, wrzesień 2012
Dobiegły końca tegoroczne "Gminne Dożynki". Rolnicy podsumowali okres dotychczasowej ciężkiej pracy i mogli hucznie obchodzić swoje święto. W tym roku gospodarzem był Chruszczobród.